Kthehu lart

Vesa e Big Basta puthje pasionante nga Zelanda e Re!

Vesa e Big Basta puthje pasionante nga Zelanda e Re! GazetaExpress

Në fund të vitit 2017 një nga lajmet që bëri bujë mediatike ishte edhe ndarja e Vesa Lumës me Big Bastën, pasi që ky i fundit ishte shpërngulur në Zelandën e Re.

Mirëpo me shpërnguljen edhe të Vesës e të djalit të saj tek reperi çdo gjë u bë e ditur, shkruan Indeksonline.

Tani çifti po e shijojnë jetën në Zelandën e Re, ndërsa shfaqen më të dashuruar se kurrë.

Ata madje kanë postuar edhe këtë fotografi duke shkëmbyer puthje pasionante.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 21:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera