Kthehu lart

Vdes në moshën 39 vjeçare ish-Missi

Vdes në moshën 39 vjeçare ish-Missi GazetaExpress

Melanie Hughes, ish missi dhe aktorja e disa serialeve ka vdekur pa pritur të dielen e kaluar në moshën 39 vjeçare.

Ajo ishte nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar, e cila u kujdesë për të gjithë, kështu e përshkruajnë atë familjarët.
Mel ishte shumë e ëmbël dhe e kujdesshme, kishte kohë për të gjithë” thanë ata.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 15:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera