Kthehu lart

Tuna i jep djalit të pijë Coca Cola?

Tuna i jep djalit të pijë Coca Cola? GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi-Tuna gjithmonë befason fansat e saj.

Këngëtarja seksi e estradës para disa muajve është bërë nënë për herë të parë dhe shihet shumë  e përkushtuar ndaj djalit të saj Tianit, transmeton Gazeta Express.

Të qenit nënë është një gjë shumë e bukur por edhe e lodhshme si duket për këngëtaren.

Para pak minutave Tuna në Instastory ka publikuar një fotografi të Tianit ku ai shihet me shishe të Coca Cola-s në duar.

Tuna ka pyetur nëse duhet ta lejojë Tianin e vogël të pijë pije të gazuara.


Ndryshe një ditë më parë Tuna në llogarinë e saj në Instastory kishte publikuar fotografi ku shkruhej të mos bënin zhurmë se fëmija është në gjumë, kurse nëna është e lodhur dhe e rrezikshme.

Ajo bëri edhe një sondazh në këtë fotografi, duke pyetur se a ka mundësi që të eskalojë situata./Gazeta Express/    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 11:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera