Kthehu lart

Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?

Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata? GazetaExpress

Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve.

E të qenit prindër, duket se është një gjë e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi që këngëtarja e ka hedhur në Instastory.

Në foto shihet një shkrim ku thuhej të mos bëhej zhurmë sepse fëmija po fle kurse nëna është e lodhur dhe e rrezikshme në këtë rast.

Madje Tuna bëri një sondazh në lidhje me këtë çështje, duke pyetur se a ka mundësi që të eskalojë situate! 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 03:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera