Kthehu lart

Tjetër ndarje nga çiftet e Big Brother Albania

Tjetër ndarje nga çiftet e Big Brother Albania GazetaExpress

Pas Olsit dhe Fiorentinës që i dhanë fund historisë së tyre të dashurisë pas përfundimit të “Big Brother Albania”, gjërat nuk kanë ecur mirë as për Bernardin dhe Xhenin.

Kjo e fundit ka bërë publik lajmin në rrjetin social instagram, ku duket edhe keqardhja që ajo ndjen për këtë fakt.

Postimi në “instastory” është fshirë më tej nga Xheni, dhe nuk dihet nëse ajo ka marrë “kritikat” e Bernardit për faktin që e bëri publike ndarjen, apo nëse luhet diçka tjetër! /Gazeta Express    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 19:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera