Kthehu lart

Të veshur elegant, Ermali e Ariana shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit

Të veshur elegant, Ermali e Ariana shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit GazetaExpress

Ata janë ndër çiftet më simpatik në estradën shqiptare.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshorten e tij Arianën, transmeton Gazeta Express.

Çifti simpatik i estradës janë shumë aktiv në rrjetet sociale, sidomos Ariana.

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi së bashku me Ermalin.

Të dy veshur bukur e elegantë, shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit.


Ndryshe, Ermali kohëve të fundit është parë shumë i përkushtuar në stërvitje. Si duket ai ka vendosur të largojë kilet e tepërta./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 16:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera