Kthehu lart

Të gjithë sytë te modelja superseksi (Foto)

Të gjithë sytë te modelja superseksi (Foto) GazetaExpress

Bukuroshja Emily Ratajkowski është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen ngado që shkon.

Modelja seksi së fundmi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku duket tejet seksi.

E veshur me pantallona ngjyrë portokalli e me një buzë të shkurtër, ajo kishte mahnitur të gjithë njerëzit rrugëve të New Yorkut./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 15:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera