Kthehu lart

Të gjithë e prisnit, ja çfarë poston Zanfina pasi u bë teze

Të gjithë e prisnit, ja çfarë poston Zanfina pasi u bë teze GazetaExpress

Të gjithë e prisnit postimin e këngëtares së njohur Zanfina Ismajli pasi ajo ditë më parë u bë teze.

Është ky Uliksi, djali i motrës së saj, këngëtares së njohur Adelina i cili mbushi zemrat e tyre me gëzim, transmeton Gazeta Express.

Zanfina në profilin e saj në Instastory ka publikuar një foto në të cilën tregon diçka.

‘Tezja ime është single. Pyetni prindërit e mi për detaje’, ishte ky mbishkrimi që ishte në fotografi.

Në bazë të kësaj kuptoni pra se Zanfina nuk është në një lidhje./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 14:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera