Kthehu lart

Surpriza për Xhensila nuk përfundoi pas dasmës...shikoni çfarë po bën Besi...(Foto)

Surpriza për Xhensila nuk përfundoi pas dasmës...shikoni çfarë po bën Besi...(Foto) GazetaExpress

Gjatë dasmës së tyre Besi dhe Xhensila kanë mallëngjyer njëri-tjetrin me surprizat e përgatitura ku secili erdhi me një këngë të dedikuar për personin e zemrës, duket se surprizat nuk ka përfunduar akoma.

Besi ka bërë të ditur se së shpejti do të publikohet klipi i këngës “Skifterja e zemrës”, këngë që ai ja ka dedikuar bashkëshortes së tij jemi mjaft kureshtarë për të parë sesi do të realizohet ky klip./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera