Kthehu lart

"Sofia" e Çanit...një "bombë" e vërtetë të nisje të sezonit!

"Sofia" e Çanit...një "bombë" e vërtetë të nisje të sezonit! GazetaExpress

“Sofia” seksi e gazetarit Arjan Çani, Xheni Brahaj ka publikuar në rrjete sociale disa foto seksi para fillimit të emisionit “Zonë e Lirë”.

E veshur me të zeza dhe transparente, Xheni dukej në formë të mrekullueshme se kurrë, ndërkohë që më tepër në sy bie padyshim gjoksi i saj. Bukuroshja seksi nuk mund t’a fillonte me mirë se kështu sezonin e ri të emisionit./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 21:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera