Kthehu lart

Sinan Hoxha është me fat, sa e bukur duket gruaja e tij

Sinan Hoxha është me fat, sa e bukur duket gruaja e tij GazetaExpress

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani njihen si një çift shumë simpatik.

Ani pse shpesh është komentuar diferenca e tyre në moshë, kjo ka bërë që lidhja e tyre të forcohet edhe më shumë.

Sot jeta e tyre ka marrë edhe më shumë kuptim pas ardhjes në jetë të Ansit, ndërsa Andrrën fakti i të qenurit nënë veç sap o e zbukuron.

Sinan Hoxha është mashkull shumë me fat pasi në disa foto të fundit të publikuara nga gruaja e tij, Andrra duket vërtetë si një princeshë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Tetor 2017 04:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera