Kthehu lart

Shqiptarja bombastike që i bën konkurrencë Kim Kardashianit

Shqiptarja bombastike që i bën konkurrencë Kim Kardashianit GazetaExpress

Bukuroshja nga Tirana, Redona Koci, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm.

Zeshkanja seksi jo rallë herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo duke më të vërtetë bombastike.

Më poshtë keni pesë foto ku Redona ka çmendur ndjekësit e saj me fotot jashtëzakonisht seksi.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Maj 2018 19:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera