Kthehu lart

Shokon Ilda Bejleri, kujt po i kërkon ta vrasë...?

Shokon Ilda Bejleri, kujt po i kërkon ta vrasë...? GazetaExpress

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri i ka vënë flakën Insagramit. 

Një nga femrat shqiptare të cilësuara si më sexy ka publikuar në rrjetet sociale një foto ndjellëse. 

Eveshur me të brendshme sexy Ilda ka provokuar sërish. 

‘Gjej atë që do dhe lëre të të vrasë...’ shkruan ajo krah fotos. Ndërkohë për të nuk dihet nëse është në një lidhej dashurie.

Edhe këtë herë Ilda zgjon vëmendje dhe lë vend për fjalë./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Tetor 2017 23:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera