Kthehu lart

Shkatërrohet emisioni në të qeshura, moderatori dhe këngëtarja nuk dinë të ndalen

Shkatërrohet emisioni në të qeshura, moderatori dhe këngëtarja nuk dinë të ndalen GazetaExpress

Ndodh shpesh që gjatë xhirimeve të programeve televizive të këte edhe momente gazmore. 

Kjo që ndodhi në “Një kat më lart” nuk mundet të mos ju bëj te qëshni, shumë, madje me lot. Këngëtarja Blerina Braka ishte e ftuar në programin “Një kat më lart” të Ermal Peçit teksa ka mjaftuar e qeshura e saj që xhirimet të mos vijojnë në rrjedhën normale. E qeshura u kthye në kryefjalë. Mos humbisni videon gjatë programit “Një kat më lart”. Bëhuni gati të qeshni gjatë, shumë, shumë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Tetor 2017 15:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera