Kthehu lart

Seksbomba britanike sjell kalendarin më 'të nxehtë' të 2018's

Seksbomba britanike sjell kalendarin më 'të nxehtë' të 2018's GazetaExpress

Viti 2018 mund të vijë lirisht.

Bukuroshja bombastike britanike, Kelly Brook, e ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vitin që po vjen.

Ajo është shfaqur kryesisht me të brendshme e me bikini të ndryshëm - teksa ka vënë në pah gjoksin e saj marramendës. /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 22:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera