Kthehu lart

Seksbomba amerikane rrëzohet duke pozuar gjysmëlakuriq

Seksbomba amerikane rrëzohet duke pozuar gjysmëlakuriq GazetaExpress

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herët dhe për një tjetër arsye.

Bukuroshja 25-vjeçare është përballur me një incident ndërkohë që ka qenë duke xhiruar një set fotografik për revistën “Sport Illustrated”, gjatë kësaj jave.

Upton ishte duke qëndruar në një shkëmb, e veshur vetëm më një fund, para se të përfundonte në ujë. Stafi i ka ardhur menjëherë në ndihmë modeles, përcjell TCh.

Pas këtij incidenti, Kate është fotografuar duke qeshur, ndërkohë që ishte e mbështjellë me një peshqir.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 21:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera