Kthehu lart

Seks bomba ruse ashtu siç nuk e keni parë (Foto 18+)

Seks bomba ruse ashtu siç nuk e keni parë (Foto 18+) GazetaExpress

Modelja super seksi nga Rusia ka provokuar sërish. Anastasiya Kvitko, e cila shquhet për format dhe linjat tmerrësisht seksi të saj, në setin më të fundit në Instagram është shfaqur më e nxehtë se kurrë.

Anastasiya tashmë ka afro 3 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ajo nuk ndalet së pozuari foto nga më provokueset, ndaj të cilave të shumta janë reagimet e ndjekësve.  Shikoni disa nga fotot më hot të seks bombës ruse më poshtë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 16:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera