Kthehu lart

Sadija i tregon Shkëlzen Berishës së çfarë po i ndodh vajzës së tyre adoleshente

Sadija i tregon Shkëlzen Berishës së çfarë po i ndodh vajzës së tyre adoleshente GazetaExpress

​ Martesa dhe ndarja e tyre ishte një kalvar i gjatë fjalësh dhe akuzash.

Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit të Shqipërisë nga martesa e tij e parë me Sadijë Berishën ka dy fëmijë. Kjo foto e postuar nga ish bashkëshortja e tij tregon se sa shpejt ‘fluturon’ koha.

Në rrjetet e saj sociale ajo ka publikuar nëj foto të vajzës së saj Medinës, e cila tashmë është një adoleshente.

‘Medina po bëhet një adoleshente me ‘bigudi’ në flokët e saj’ shkruan ajo krah fotos së vajzës së saj. 

Sadija publikon shpesh foto me fëmijët e saj. E kundërta ndodh me Shkëlzenin, fotoja e vetëm që ka publikuar me fëmijët e tij është publikuar para disa vites. /Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Tetor 2017 10:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera