Kthehu lart

Rudina Magjistari publikon foton më të ëmbël të familjes së saj!

Rudina Magjistari publikon foton më të ëmbël të familjes së saj! GazetaExpress

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk ka pëlqyer asnjëherë ta bëjë shumë publike jetën e saj private.

Megjithatë me fotos së fundit të publikuar prej saj duket se nuk i ka rezistuar dot. Rudina ka publikuar një foto ku shfaqet vogëlushja e saj Mia së bashku me partnerin e saj, ndërkohë që vajzën e shohim shumë të dhënë pas babait të saj. “Momente të ëmbla,”-ka shkruar Rudina krahas fotos./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Nentor 2017 21:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera