Kthehu lart

Rudina Magjistari publikon foton më të ëmbël të familjes së saj!

Rudina Magjistari publikon foton më të ëmbël të familjes së saj! GazetaExpress

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk ka pëlqyer asnjëherë ta bëjë shumë publike jetën e saj private.

Megjithatë me fotos së fundit të publikuar prej saj duket se nuk i ka rezistuar dot. Rudina ka publikuar një foto ku shfaqet vogëlushja e saj Mia së bashku me partnerin e saj, ndërkohë që vajzën e shohim shumë të dhënë pas babait të saj. “Momente të ëmbla,”-ka shkruar Rudina krahas fotos./Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 19 Nentor 2017 21:13
  Autori: GazetaExpress

  Të tjera

  • “Shy”, me ritëm nga Diona Fona

   “Shy”, me ritëm nga Diona Fona 0

  • Ups, shijojeni gjoksin e Bella Hadid

   Ups, shijojeni gjoksin e Bella Hadid 0