Kthehu lart

Rudina dhe partneri i saj kapen "mat", shikoni sa bukur duken!

Rudina dhe partneri i saj kapen "mat", shikoni sa bukur duken! GazetaExpress

Rudina Magjistari gjithnjë është treguar e kujdesshme kur vjen puna tek fotografitë në çift.

Mund t’i numërojmë lehtë herët në të cilat ajo ka publikuar foto ku duket bashkë me partnerin e saj, Xhavit Bajrami. 

Dhe si rallë herë,mbrëmjen e sotme ajo është shfaqur bashkë me boksierin e njohur teksa hynin pa kërkuar shumë vëmendje në ndarjen e  çmimeve “Kult”, event i cili po mbahet pranë katedrales Ortodokse. Çifti i cili thuhet të jenë në një lidhje që prej vitit 2013, janë prindër të një vajze të quajtur Mia./Revista Anabel/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Nentor 2017 21:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera