Kthehu lart

Rita Ora vjen edhe me një risi, këtë se kemi pritur (Foto)

Rita Ora vjen edhe me një risi, këtë se kemi pritur (Foto) GazetaExpress

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue.

Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice of United of Kingdom”.

Por, kësaj radhe hitbërësja “Your Song” ka qenë e ftuar në shoun e zbulimit të talenteve “Voice of Germany”, transmeton telegrafi.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram duke i njoftuar fansat për këtë ngjarje.

Ndryshe, Rita është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. 

Berlin - thank you @thevoicegermany stay tuned!! ????

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 21:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera