Kthehu lart

Rihanna mahnit të gjithë e veshur me fustan të zi (Foto)

Rihanna mahnit të gjithë e veshur me fustan të zi (Foto) GazetaExpress

Rihanna është parë në rrugë me një fustan të zi duke mahnitur me pamjen e sa

Me flokët e kapura, Rihanna dukej si rrush i ëmbël ndërsa nuk i mungonin edhe pjesët joshëse në trup.

Bashkë me shoqet e saj, Rihanna ka marrë rrugë me helikoper për të qenë pjesë e Javës së Modës në New York. 

Fustani i saj i zi ka vlerë prej 440 dollarësh.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 16:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera