Kthehu lart

Pushimet marramendëse të Angela Martinit, viziton një tjetër destinacion

Pushimet marramendëse të Angela Martinit, viziton  një tjetër destinacion GazetaExpress

Modelja e njohur shqiptare është duke shijuar disa ditë pushimi me partnerin e saj.

Bukuroshja që shquhet për linjat e saj trupore, vitin që lamë pas kurorëzoi lidhjen me të dashurin e saj, miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Tashmë modelja e famshme shqiptare Angela Martini bashkë me të shoqin po shijojnë muajin e mjaltit.

Pasi realizoi ceremoninë martesore më të çuditshme të parë ndër VIP-at shqiptarë, Angela Martinë është mjaft aktive në rrejtët sociale.

Martesa me miliarderin rumun Dragos Savulescu e ka shndërruar bukuroshen shqiptare në një nga femrat më të lumtuar.

Pas pushimeve dimërore, momente nga të cilat Angela ndahu me fansat e saj, çifti janë nisur për një  tjetër destinacion.

Video është realizuar teksa çifti ishte në fluturim brenda avionit privat . 

Prej disa ditësh çifti po qëndrojnë në Islandë duke shëtitur nga një ishull në tjetrin. Pamjet e mëposhtme i ka postuar sot vet modelja në Instagram.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 14:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera