Kthehu lart

Poza me bikini e nudo - kështu po i kalon pushimet ish e dashura e 50 Cent (Foto)

Poza me bikini e nudo - kështu po i kalon pushimet ish e dashura e 50 Cent (Foto) GazetaExpress

Daphne Joy u bë e famshme vite më parë, gjatë lidhjes me reperin e famshëm amerikan, 50 Cent.

Me shefin e G-Unit, modelja filipinase madje bëri një djalë, para se të ndahej nga ai.

Sot, ajo është beqare, dhe ëndërrohet prej shumë meshkujve në mbarë globin.

Format e saj trupore janë mahnitëse, ndërsa ajo shfaqet përherë superseksi në fotografitë që publikon në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Gazeta Express.

Më poshtë, fotografitë e fundit të saj gjatë pushimeve verore. E mrekullueshme! /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 13 Gusht 2017 19:33
  Autori: GazetaExpress
  • Pamje nga fejesa e Mimoza Shkodrës me Seldin

   Pamje nga fejesa e Mimoza Shkodrës me Seldin 0

  Të tjera