Kthehu lart

Po çmend botën: Kush është Dajana, serbja më seksi në botë

Po çmend botën: Kush është Dajana, serbja më seksi në botë GazetaExpress

Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me origjinë serbe.

Ajo ka mbi 500 mijë ndjekës në ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë foto provokuese, duke çmendur fansat.

Bukuroshja serbe ka ndjekur një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelin që kur ishte 15 vjeç.

Madje madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin “All-Star Weekend”, në vitin 2017.

Dajana shquhet për linjat trupore dhe fotot që po i vënë flakën Instagramit.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Janar 2018 10:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera