Kthehu lart

Për Jonida Shehun "Shën Valentin" është çdo ditë

Për Jonida Shehun "Shën Valentin" është çdo ditë GazetaExpress

Gazetarja e njohur Jonida Shehu ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura për festën e Shën Valentinit.

Në këtë foto shfaqen vajza e saj Kristal si dhe partneri. Krahas fotos Jonida është shprehur se këta janë “valentinët” e saj të përditshëm./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 13:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera