Kthehu lart

Olsi dhe Fiorentina janë ndarë? Ky detaj na bën të dyshojmë! (Foto)

Olsi dhe Fiorentina janë ndarë? Ky detaj na bën të dyshojmë! (Foto) GazetaExpress

Ndarja e ish-banorëve të BB9, Olsi dhe Fiorentina ishte diçka që nuk pritej as nga fansat e tyre por as nga ish-banorët e tjerë.

Vërtet kanë qenë një çift mjaft i lëkundur por mes tyre dukej se ekzistonte një kimi mjaft e fortë. Megjithatë në të njëjtën ditë të dy lajmëruan në profilet e tyre se kjo lidhje kishte përfunduar. Por një detaj na bën të mendojmë që ndoshta mes tyre nuk është tërësisht  një histori e mbyllur. Të dy ish-banorët vijojnë të ndjekin njëri-tjetrin në rrjete dhe gjithashtu në profilet e njëri-tjetrit ende kanë disa foto së bashku./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 10:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera