Kthehu lart

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video)

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 23:10

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video)

Ajo pas u konfirmuar si njëra prej anëtarëve të jurisë së X Factor ka konfirmuar se së shpejti do të këtë edhe një risi prej saj.

Është fjala për një këngë që ajo e ka realizuar në bashkëpunim me Avici.

Këngës i është punuar videoklipi dhe sipas Ritës pritet të që të lansohet së shpejti. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 23:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera