Kthehu lart

Nuk kisht parë asgjë...Françeska Jaçe i tregon të gjitha me delikatesë (Foto)

Nuk kisht parë asgjë...Françeska Jaçe i tregon të gjitha me delikatesë (Foto) GazetaExpress

Me siguri do ju dukej e çuditshme nëse e shikonit të veshur ish banoren e Big Brother . 

Françeska Jaçe është një nga femrat më sexy të lakuara në media. 

Menjëherë pas daljes nga Big Brother ajo i është përkushtuar modelingut dhe nuk ndalet së surprizuari me fotot e saj të nxehta. 

Këtë herë në një fustan ngjyrë pastel ajo ka treguar gjoksin e saj bombastik.

/Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 15:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera