Kthehu lart

Nuk e kemi parë kurrë kështu...përlotet Valbona Selimllari! (Video)

Nuk e kemi parë kurrë kështu...përlotet Valbona Selimllari! (Video) GazetaExpress

Miss-i i parë shqiptar, e cilësuar nga të gjithë si bukuria e pakohë , është rrëfyer këtë javë në programin e fundit të “Lart e Poshtë” për këtë sezon.

Selimllari ka rrëfyer ditën e saj, plot angazhime, ku një vend të rëndësishëm zë prej disa muajsh edhe puna si Këshilltare e Çështjeve Sociale pranë Kryetarit të Bashkisë së Tiranës. Valbona nuk i ka mbajtur dot lotët teksa ka treguar raste të fëmijëve të rrugës, të pashpresë. Një ndër to, ishte ai i një fëmije të vogël, i cili nuk do të mund ta shihte më dritën e diellit. Për më shumë, gjeni linkun bashkëngjitur. / revistawho.com

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Gusht 2017 15:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera