Kthehu lart

Noizy me lot në sy për nënën

Noizy me lot në sy për nënën GazetaExpress

Ai është një nga reperët më të përfolur në media. 

Noizy është lakuar gjatë për shpenzimet e tij marramendës, makinat luksoze dhe këngët e tij ‘pikante’. Këtë herë ai ka bërë një nga dedikimet më emocionuese, kushtuar nënës. 

Noizy ka shpërnadrë  një poezi me titull ‘Letër e nënës’, interpretuar nga aktorja e mirënjohur Margarita Xhepa, kushtuar një djali që mohon nënën e tij.

Kjo poezi ka prekur thellë Noizyn madje ka garantuar se me të shumë veta do të derdhin lot. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 15:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera