Kthehu lart

Njihuni me bashkëshortin e Remzie Osmanit (Foto)

Njihuni me bashkëshortin e Remzie Osmanit (Foto) GazetaExpress

Remzie Osmani njihet për sukseset që ka në karrierën artistike.

E angazhuar në shumë koncerte, si brenda ashtu dhe jashtë vendit, ajo gjithmonë shoqërohet ngabashkëshorti i saj, Halil Hamzaj.

Halili shpesh në Facebook publikon fotografi me Remzijen dhe me dy fëmijët e tyre, për të treguar se sa familje e kompletuar janë ata.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 14:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera