Kthehu lart

Një kunatë si Morena. Organizon festë luksoze për ditëlindjen e bashkëshortes së vëllait

Një kunatë si Morena. Organizon festë luksoze për ditëlindjen e bashkëshortes së vëllait GazetaExpress

Ditë më parë familjes Taraku iu shtua edhe një anëtar më shumë në shtëpi.

Është kjo, Rina bashkëshortja e vëllait të modeles Morena Taraku, transmeton Gazeta Express.

Vëllai i Morenës dhe Rina para disa ditëve dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.

Martesa e vëllait e ka gëzuar jashtë mase modelen e njohur.

Morena madje kohëve të fundit në llogarinë e saj po publikon imazhe të vëllait e kunatës.

Së fundmi ajo për ditëlindjen e Rinës ka organizuar një festë shumë të bukur.

Me qirinj e tortë, me mbishkrimin “Urime ditëlindjen”, kjo festë dukej e mrekullueshme. Morena duket se e do shumë Rinën. Një kunatë si ajo çdo kush do ta dëshironte./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 13:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera