Kthehu lart

Nihani ndryshon plotësisht pamjen nga seriali, më tërheqëse se kurrë

Nihani ndryshon plotësisht pamjen nga seriali, më tërheqëse se kurrë GazetaExpress

Me flokë tërësisht ndryshe, ajo mahnitë !

Neslihan Atagul preferon të mbetet në stilin klasik që ka mbajtur gjithmonë, përcjell ORAinfo.

Atë asnjëherë nuk e kemi parë të bëjë ndryshime në pamje.

Por jo gjithmonë i qëndron besnike stilit të saj. Ajo këtë herë vjen me një ndryshim në flokë, e që duket shumë më tërheqëse se më parë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Tetor 2017 02:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera