Kthehu lart

Nicki dhe Fergie publikojnë këngën “You Already Know” (Video)

Nicki dhe Fergie publikojnë këngën “You Already Know” (Video) GazetaExpress

Nicki Minaj dhe Fergie kanë publikuar këngën më të re të titulluar “You Already Know” që në shqip do të thotë “Ti tashmë e di”.

Kenga dhe videoklipi janë pritur mjaft  mire dhe deri më tani qëndron në vendin e 22 në trendet e YouTube. 

Madje edhe njerëz që nuk janë dashamirës së muzikës që Fergie dhe Nicki bëjnë janë shprehur se kjo këngë ia vlen të dëgjohet. Tashmë edhe ju e dini se duhet ta shikoni klipin.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 17:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera