Kthehu lart

Nëse menduat se i patë të gjitha, e keni gabim, Geti sapo na solli gjithë albumin dhe detajet e dasmës! (Foto)

Nëse menduat se i patë të gjitha, e keni gabim, Geti sapo na solli gjithë albumin dhe detajet e dasmës! (Foto) GazetaExpress

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot më të bukura të dasmës, por...

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. 

Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot më të bukura të dasmës, por ai që na ka surprizuar vërtetë ka qenë Getoari. Që mbrëmë në darkë e sot gjatë pjesës më të madhe të ditës ai ka publikuar foto nga dasma, si ma Marinën ashtu edhe familjarë e miq të tjerë të ftuar. 

“Faleminderit Zotit ,familjeve dhe juve qe ishit prane nesh ne keto momente shume te rendesishme dhe te paharrueshme per ne,”-ka shkruar reperi krahas fotove./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 18:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera