Kthehu lart

Nard Ndoka 'kapet në flagrancë', biondia në rrugë i ndryshon ditën

Nard Ndoka 'kapet në flagrancë', biondia në rrugë  i ndryshon ditën GazetaExpress

​ E kemi kapur në një moment pak të sikletshëm deputetin e Partisë Socialiste dhe njëkohësisht demokristianin Nard Ndoka.

Ai është fotografuar nga paparaci ynë teksa po kalonte rrugës dhe në krah të tij qëllon të kalojë një bionde shumë seksi. Zoti Ndoka nuk i ka rezistuar asaj pamjeje të bukur dhe e ka shoqëruar me sy për disa sekonda. Nuk ka faj, çdo mashkull do ta bënte!


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Tetor 2017 12:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera