Kthehu lart

"Muaji i përrallës" së Anxhela Martinit...nuk ka fund!

"Muaji i përrallës" së Anxhela Martinit...nuk ka fund! GazetaExpress

Modelja seksi Anxhela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit.

Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin. 

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Anxhela shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që shijon peisazhin./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 21:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera