Kthehu lart

Mozzik mendon se ngjason me këtë shkrimtar (Foto)

Mozzik mendon se ngjason me këtë shkrimtar (Foto) GazetaExpress

Ai është i njohur për lirikat e tij të ndryshme që shkruan

Shpesh janë bërë edhe temë tekstet e tij, sidomos kur ka përdorur emra të politikanëve në tekstet e tij.

Por, së fundmi Mozzik ka hyrë në tripa të krahasimit të tij me shkrimtarë Rilindjes Kombëtare.  

Njëri prej tyre është shkrimtari Jeronin De Rada.

“Young Jeronin De Rada” (Jeronin De Rada i riu), ka shkruar ai në disa fotografi që ka postuar nga një vend më malor dhe jo sikurse jemi mësuar që ti shohim reperët në vende më bregdetare. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera