Kthehu lart

Montana shfaqet seksi nga plazhi

Montana shfaqet seksi nga plazhi GazetaExpress

Tani ajo është duke e shijuar vet ishullin e dashurisë!

Montana Brown ka treguar trupin e saj seksi gjatë një pushimi të saj në Barbados.

Kohëve të fundit ajo është paraqitur shumë seksi në bikine.

Të tilla janë Montana Brown e cila është paraqitur në një parajsë të pushuesve derisa është shfaqur me bikine të kaltërta.

21 vjeçarja është në formë sensacionale kurse kësaj radhe ka treguar se edhe gjoksi i saj është seksi. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 20:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera