Kthehu lart

Moderatorja tregon nëse është në një marrëdhënie!

Moderatorja tregon nëse është në një marrëdhënie! GazetaExpress

Ajo është një nga moderatoret e reja në vendin tonë, e cila gjatë këtij sezoni është lakuar nga ana profesionale.

Por e ftuar në emisionin “Rudina”, Nevina Shtylla, moderatorja e “Jo vetëm modë” u shpreh edhe për jetën e saj private. Ajo ka pranuar se është në një lidhje megjithatë Shtylla theksoi se nuk dëshiron t’a bëjë publike jetën e saj private.

“Po kam përkrah një person, kemi pak kohë jo shumë. Është një lidhje që po shkon mire, po e shijoj…”. Gjithashtu Nevina theksoi se jetën personale do t’a mbaj gjithnjë  larg rrjeteve sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 17:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera