Kthehu lart

Moderatoren shqiptare e mbulojnë me trëndafila, kush është adhuruesi i saj (Foto)

Moderatoren shqiptare e mbulojnë me trëndafila, kush është adhuruesi i saj (Foto) GazetaExpress

Të gjithë mbajnë mend me siguri se si shtëpia e muderatores Luana Vjollca mbushej me buqeta gjigande lulesh.

Personi që i dërgonte ishte një adhurues anonim i moderatores sexy. Por mes duket Luanan nuk është e vetmja që u mbulua me lule. 

Një tjetër moderatore e ekranit shqiptar ka një adhurues. Bëhet fjalë për Einxhel Shkira. Adhuruesi i saj anonim i ka dërguar trëndafila me ngjyra të ndryshme duke formuar emrin e saj. 

Einxhi nuk mund ta fshehë lumturinë për këtë surprizë, por nuk harron t'i bëjë ankesa djaloshit për ngjyrën e trëndafilave. Edhe për moderatoren qëllimi i dërguesit anonim duket se është enigmë./Gazeta Express/ 
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shtator 2017 13:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera