Kthehu lart

Modelja kroate po i çmend të gjithë me linjat seksi

Modelja kroate po i çmend të gjithë me linjat seksi GazetaExpress

Dajana Gudic është padyshim femra më seksi kroate.

Bukuroshja nga Kroacia është tejet aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe nga më të ndryshmet, duke mos munguar edhe ato provokueset.

Ajo ka mbi 500 mijë ndjekës në llogarinë ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë imazhe e të marrë komente prej më të ndryshmeve.

Shquhet për linjat trupore që secila femër do i dëshironte. Më poshtë ju sjellim disa nga imazhet ku reklamon me të madhe të pasmet e saj bombastike.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 14:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera