Kthehu lart

Modelja e njohur kapet 100% nudo në plazh (Foto)

Modelja e njohur kapet 100% nudo në plazh (Foto) GazetaExpress

Aktorja dhe modelja e njohur amerikane, Ireland Baldwin është fotografuar tërësisht e zhveshur në Xhamjkë.

Ajo është parë duke u bërë gati për tu larë në një vend piktoresk ku shihej pa asnjë rrobë në trup.

Ireland thuhet se po qëndron në Xhamajkë për të bërë disa xhirime të cilat pritet të publikohen në fund të këtij viti./Indeksonline


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Gusht 2017 09:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera