Kthehu lart

Miriam Cani publikon foton "ideale" për 'Ditën e verës'

Miriam Cani publikon foton "ideale" për 'Ditën e verës' GazetaExpress

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka publikuar gjatë ditës së sotme foton “ideale” për ditën e verës.

E ulur në natyrë duke shijuar një piknik, Miriami është shfaqur më në formë dhe më e bukur se asnjëherë më parë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Mars 2018 13:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera