Kthehu lart

Mihrije Braha: Me kë më tradhtoi Naimi

Mihrije Braha: Me kë më tradhtoi Naimi GazetaExpress

Mihrije Braha me pamjen fizike rinore është në krye të mediave.

Ajo po komentohet për fotot ekstravagante që sjell

Mihrija në emisionin n’ZOOM foli për gjëra të ndryshme jetësore.

‘Ja me kë po më tradhton Naimi’, ishte një fjali e këngëtares që bëri bujë të madhe.

Kuptoni për çka bëhet fjalë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Nentor 2017 08:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera