Kthehu lart

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes GazetaExpress

Mehdin Përgjegjaj i njohur me emrin artistik Meda, është padyshim ndër këngëtarët më të njohur në vend.

Meda është shumë i angazhuar me punë, projekte të reja e mbrëmje të shumta muzikore, transmeton Gazeta Express.

Por, pavarësisht gjithë këtyre angazhimeve, Meda është një baba dhe bashkëshort shumë i përkushtuar.

Këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve të shumta që publikon me familjen e tij.

Së fundmi ai ka publikuar një imazh ku shihet në së bashku me bashkëshorten e tij Luljetën.

Çifti i njohur kanë qenë në një dasmë së bashku ku edhe duken shumë bukur.

 “Ne Dasem te Muhamet Sejdiu”, ka shkruar Meda. 


Kujtojmë se Meda pak muaj më parë kishte organizuar një festë të madhe për synetin e dy djemve të tij./Gazeta Express/    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 09:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera