Kthehu lart

Më keq se kaq...? Velina e Ermalit tregon si do dalë javës tjetër në 'Xing'

Më keq se kaq...? Velina e Ermalit tregon si do dalë javës tjetër në 'Xing' GazetaExpress

Pa të brendshme, provokuese, një fustan dalldisës....

Kejvina Kthjella ishte një tërrmet për Tv Klan dhe ndjekësit e emiosionit ‘Xing’. Bukuroshja bionde nuk e mendoi dy herë të nxirte në shesh ‘zogun’. Pas performancës së saj që u përfol shumë në media ajo ka reagur me anë të një postimi ku paralajmëron  se herës tjetër do dalë me pantallona ushtarake.

‘Se pari dua te falenderoj Tv Klan , Ermal Mamaqin dhe stafin e Xing me Ermalin qe me mundesuan te jem edhe une pjese e emisionit . Se dyti dua te hedh poshte te gjithe aludimet sipas te cilave kam kercyer pa mbathje . Kam pare postimet neper rrjete sociale per sa i perket kesaj teme . Dua te them se askush nuk duhet te arrije ne perfundime pa qene i sigurt per cka po flet . Jane pikerisht paragjykimet e hamendesimet pa baza , qe na pengojne nga te qenit nje shoqeri e civilizuar . Mendja e hapur eshte ajo cka i ndan njerzit ne te tille apo jo . I jam mirenjohese Perendise per pamjen time , e cila eshte karakteristike thelbesore ne karrieren qe kam nisur por dua te shtoj se jam ketu ku jam pasi nuk jam ndalur perpara asnje sfide , kam luftuar shume per te realizuar endrrat e mia . E me kohen do dale ne pah edhe kjo . Se fundmi , por jo nga rendesia , ju jam mirenjohese dhe i falenderoj nga zemra te gjthe ata qe me kan mbeshtetur ne cdo rrugetim qe kam marre e vazhdojne ta bejne . Familja ime , miqte e mi , e te gjithe ju . Faleminderit PS : Do flas me Ermalin dhe javën tjeter do vesh pantallona ushtarake’-shkruan modelja sexy në postimin e saj drejtuar kritikëve të saj. /Gazeta Express/ 

Credit: @Kejvina Kthella
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Tetor 2017 14:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera