Kthehu lart

Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu festoi ditëlindjen “Xhakarta”

Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu festoi ditëlindjen “Xhakarta” GazetaExpress

Aktorja dhe modelja, Arta Elezaj festoi mbrëmë ditëlindjen.


Arta ka vendosur që festën e ditëlindjes ta organizojë në mënyrë të veçantë, me një darkë mirë të shtruar në çdo detaj.

Ajo madje ka publikuar edhe disa fotografi e siç duket në to, Arta po shkëlqente.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 09:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera